Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general prestari servicii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

prestari servicii

eu am angajat un sofer cu contract prestri servicii,iar din ce am inteles trebuie sa ii opresc numai impozit si da il declar in 101?
consultati si ordonanta de urgenta 58/2010 actualizata. este de preferat contractul de munca intre altele...insa daca va incadrati prin ordonanta vedeti dvs.
ordonanta o gasiti cautand pe google. nu e lunga
sa va fie cu folos