avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 472 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Acces blocat in Forum !!!
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Acces blocat in Forum !!!

Nu stiu de ce, dar constat ca am accesul blocat in Forum. Am gresit cu ceva sau...ce s-a intamplat??
Ce pot face sa fiu deblocata?
Nu pot raspunde mesajelor mele din Forum din cauza mesajului "Accesul tau in Forumul Avocatnet.ro a fost suspendat "
Nu pot nici mesaje private sa trimit moderatorilor sau celor care imi raspund la subiectele deschise...

Help me!!!:sorry:

Multumesc,
Ultima modificare: Joi, 29 Martie 2012
Ares-3, moderator
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 11:20, 3 Aprilie 2012
daca ati postat acest subiect inseamna ca nu sunteti blocata ....
Ati mai sesizat problema cu care va confruntati si prin alte topicuri
Dupa cum vi s-a adresat unul dintre moderatori=@Ares3,acesta a demarat verificari si urmeaza sa fie dispuse interventiile tehnice necesare
Am ''adus'' celelalte 2 subiecte deschise de Cocollino in acesta


Ares_3 a scris

Sa inteleg ca singurul ''buton'' care merge este Discutie noua (sau Pune o intrebare in FORUM)?



Cocollino a scris:

DA, singurul BUTON activ este pune o intrebare in Forum , postez mesajul dar apoi nu mai pot raspunde, cita, etc...pt ca in locul celorlalte optiuni, imi apare in coltul din jos dreapta, al mesajul textul de care va spuneam "Accesul dvs in Forumul Avocatnet.ro" a fost suspendat.
Am incercat sa dau mesaje private moderatorilor (3 pana acum) , cat si unor utilizatori care mi-au raspuns la mesajele postate, dar nu se trimit !!!
Va pot da un print screen cu mesajul care imi apare :)

Multumesc.

Poisibil sa fie si de la browserul de INTERNET ... eu , de exemplu, nu mai pot folosi Internet Explorer intrucat nu mai am acces la stergere (spre bucuria unora ;)) si la raporteaza abuz ....
@freeelis
Melissa sau Vanessa (ori amandoua) cred ca au avut clienti de pe forum :)

Am primit mail cu PrintScreen de la Cocollino, pagina ei nu are niciun buton. Unde sunt cele 3 butoane (Raporteaza abuz, Raspunde si Citeaza) scrie, asa cum a zis, Accesul dvs. in forumul Avocatnet.ro a fost suspendat.

Imi aduc aminte ca admin spunea la un moment dat ca cine are IP mobil poate ''nimeri'' un IP care a fost banat - poate aceasta este explicatia.
Sper ca nu am spus o prostie dpdv tehnic :rolleyes:

Alte discuții în legătură

Modificari in forum, 28 iulie 2011 Alin Popescu Alin Popescu Noutatile de astazi sunt urmatoarele: - am schimbat sistemul de navigare in forum. Acum apar meniuri care pot ajuta cititorul sa ajunga direct din orice ... (vezi toată discuția)
Raportare abuz Costinel Burca Costinel Burca Cred ca atunci cand este raportat un abuz ar fi foarte util sa poata fi scris si motivul pentru care este raportata o anumita postare . In acest fel eu cred ... (vezi toată discuția)
Acces in forum suspendat Luca2013 Luca2013 Buna ziua. Imi cer scuze, dar ce am gresit? Am mesaj: \\"Accesul Dvs in Forum a fost suspendat!\\" Multumesc (vezi toată discuția)