Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cu masina si RCA romanesti, in Germania 4 luni
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cu masina si RCA romanesti, in Germania 4 luni

Merg cu auto propriu si RCA ,in Germania la studii 4 luni, varog sa mi spuneti ce obligatii am acolo, trebuie sa mai fac asigurare?
Nu, trebuie sa va asigurati ca aveti RCA valabil pe toata perioada sederii acolo.