avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... agresiune fizica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

agresiune fizica

am fost batut acum 4 zile de catre politie.am 3 zile de spitalizare si 21 de zile de concediu medical.va rog sa-mi raspundeti care sunt demersurile,pentru a-l da in judecata si as dori sa stiu daca trebuie facuta plangere superiorilor acestui politist.
Cel mai recent răspuns: dorin_49 , utilizator 22:18, 2 Aprilie 2012
Plangere penala la Parchetul Curtii de Apel de care apartine.
nu este nevoie sa fac plangere la politia jud arad? ;agresiunea sa intamplat in postul de politie din com secusigiu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere de recuzare la parchetul iccj a tuturor celor 3 parchete subordonate ContSters255531 ContSters255531 IN URMA CU 6 ANI :in urma unei altercatii verbale cu un individ, seara intr-un magazin satesc ,acesta incearca sa ma taie cu o drujba la fata si la un picior( ... (vezi toată discuția)
Abuz politie Anwar Andreea Anwar Andreea As dori sa stiu daca ii pot face plangere unui politist in urma unei agresiuni fizice.Vecina noastra are 6 copiii,au venit cei de la protectia copilului si ... (vezi toată discuția)
Violenta domestica maryapopescu maryapopescu buna seara, as vrea sa stiu daca este obligatoriu sa depun palangere la politie pentru lovirea din data de 23 dec.individul este tatal copilei mele, nu locuim ... (vezi toată discuția)