Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... agresiune fizica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

agresiune fizica

am fost batut acum 4 zile de catre politie.am 3 zile de spitalizare si 21 de zile de concediu medical.va rog sa-mi raspundeti care sunt demersurile,pentru a-l da in judecata si as dori sa stiu daca trebuie facuta plangere superiorilor acestui politist.
Plangere penala la Parchetul Curtii de Apel de care apartine.
nu este nevoie sa fac plangere la politia jud arad? ;agresiunea sa intamplat in postul de politie din com secusigiu.