Forum Discuţii juridice Executare silită opozitie executare
Discuție deschisă în Executare silită

opozitie executare

care este temeiul complrt in afara de art 62
Verificati si dispozitiile art. 49, 58,66,69 din Legea nr. 58/1934,modificata si completata.
va putem da mai multe informatii daca ne furnizati date despre speta.
Vorbind de opozitie aveti la dispozitie doar 5 zile pentru introducerea actiunii si nu cincisprezece ca la o contestetie propriu-zisa.
Verificati si sub aspectul dispozitiilor art. 399 al. 1 si urm. din Codul de procedura civila.