Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot fi obligat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot fi obligat

Buna ziua am o intrebare sunt angajat la o societate calificat in meseria de electrician pot fi obligat sa prestez alta munca in afara calificarii mele? va multumesc!
Nu puteti fi obligat sa efectuati alte atributii decat cele mentionate in fisa postului dvs .... in caz contrar, solicitati in scris angajatorului acest lucru.