Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme leasing
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme leasing

buna ziua va rog sa ma ajutati si pe mine cu rezolvarea unei probleme:am avut un logan in leasing la care am platit aprox.2 ani din 6ani dupa care nu am mai platit si masina a fost ridicata de cai de la leasing.Contractul a fost predat la o firma de recuperari -ei spun ca ar fi de plata 38000lei,daca nu se plateste intermen de 10 zile se executa silit.ce ma sfatuiti sa fac?va rog din suflet sa-mi raspundeti.va multumesc
gi-jane2, moderator