avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1059 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Continut defaimator pe internet
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Continut defaimator pe internet

Acum 2 zile am postat pe forumul softpedia o discutie intre mine si altcineva (fara acordul ei). Multi dintre utilizatori au jignit fara rost acea persoana iar moderatorii nu au vrut sa stearga nici topicul, nici contul meu, nici postarile jignitoare (care incalca flagrant regulamentul intern al forumului). Ce sa fac? Am nevoie urgenta sa sterg acel topic.
Cel mai recent răspuns: EduardL , utilizator 13:25, 16 Aprilie 2012
După faptă si rasplată. Trebuia sa va ganditi inainte la repercursiunile pe care le vor avea actiunile dvs.
n-am avut nici cea mai mica rea intentie. nu stiam ca utilizatorii si moderatorii de pe acel forum au un astfel de comportament.
Ultima modificare: Luni, 16 Aprilie 2012
mindfreak, utilizator
În mod normal postările jignitoare sunt considerate SPAM si sunt sterse...
Îţi recomand să te adresezi deţinătorului forumului ;)

Succes ;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Îngrãdirea libertãþii de exprimare - dreptul la petiþionare dienuta2000 dienuta2000 Sustinerea echipei ce a pus bazele jocului online CONQUIZTADOR, demisa incorect si unilateral 01/05/2008 13:01:10 destinatar: Pro TV SA Solicitam Pro ... (vezi toată discuția)
Abuzuri pe un forum aea aea Am probleme pe [EDITAT] un forum guvenat de abuzurile moderatorilor , azi le-am trimis somatie dar nu stiu ce pot face in situatia data : ... (vezi toată discuția)