Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Continut defaimator pe internet
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Continut defaimator pe internet

Acum 2 zile am postat pe forumul softpedia o discutie intre mine si altcineva (fara acordul ei). Multi dintre utilizatori au jignit fara rost acea persoana iar moderatorii nu au vrut sa stearga nici topicul, nici contul meu, nici postarile jignitoare (care incalca flagrant regulamentul intern al forumului). Ce sa fac? Am nevoie urgenta sa sterg acel topic.
După faptă si rasplată. Trebuia sa va ganditi inainte la repercursiunile pe care le vor avea actiunile dvs.
n-am avut nici cea mai mica rea intentie. nu stiam ca utilizatorii si moderatorii de pe acel forum au un astfel de comportament.
mindfreak, utilizator
În mod normal postările jignitoare sunt considerate SPAM si sunt sterse...
Îţi recomand să te adresezi deţinătorului forumului ;)

Succes ;)