Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Decizia CCR 224/2012 - cum recuperez sumele retinute ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Decizia CCR 224/2012 - cum recuperez sumele retinute din pensie?

modaliatatea de recuperare a sumelor de 5.5% retinute ilegal din pensia integrala
sa inteleg ca mama mea nu mai poate actiona in instanta pentru recuperare?