Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului thenician constructii nave, cor 311516
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului thenician constructii nave, cor 311516

buna ziua,

va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un model de fisa postului pentru tehnician constructii nave, cor 311516, am control de la itm maine si nu o gasesc sub nici o forma pe net. multumesc anticipat !
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
[ link extern ]
Cred ca va poate fi de ajutor standardul ocupational al tehnician prelucrari mecanice, cu completarea activitatilor specifice.
[ link extern ]
va multumesc foarte mult :)