avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1988 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului thenician constructii nave, cor 311516
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului thenician constructii nave, cor 311516

buna ziua,

va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un model de fisa postului pentru tehnician constructii nave, cor 311516, am control de la itm maine si nu o gasesc sub nici o forma pe net. multumesc anticipat !
Cel mai recent răspuns: bia79 , utilizator 11:22, 19 Aprilie 2012
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
[ link extern ]
[ link extern ]
Cred ca va poate fi de ajutor standardul ocupational al tehnician prelucrari mecanice, cu completarea activitatilor specifice.
[ link extern ]
va multumesc foarte mult :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Fisa de post pentru tehnician constructor lulusca lulusca Unde pot gasi o fisa de post pentru tehnician constructor cod cor 311203 sau cateva puncte din atributiile pentru aceasta functie? (vezi toată discuția)
Cereri fise de post Daniela2172 Daniela2172 pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am. (vezi toată discuția)