Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Prescriere biroul de credite.
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Prescriere biroul de credite.

Am facut un credit in2006 si am ramas restant3luni .am fost sa muncesc in italia am trimis banii in tara dar eram deja la biroul de credite..Ma cautat o firma de recuperare cu amenintari o perioada dar au renuntat.Intrebarea mea este daca mai sint la biroul de credit si cum pot sa aflu?

Stergerea de la biroul de credit se face dupa 4 ani conditionat de achitarea ratelor restante
Mergti la orice birou de intermedieri credite cu CNP-ul si solicitati o verificare daca puteti accesa un credit. Ei va verifica si va spun daca mai sunteti in baza de date a centralei de incidente plati.
Marcel Mihalache, Avocat
adica sa simulez un inprumut sau cam asa ceva
Scrieti un mail la adresa : situatie@birouldecredit.ro, va prezentati si cereti informatia.
Va arata ei calea.
floroiumarius a scris:

adica sa simulez un inprumut sau cam asa ceva

Cam asa ceva, nu va costa nimic.