avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1887 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 9/1998
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 9/1998

Stie cineva daca se mai dau despagubiri la legea 9/1998 celor cu dosarele finalizate(aprobate de ani de zile?
Sunt in aceeasi situatie cu @ miab. Am facut toti pasii ceruti ( dosar complet ) dar se pare ca pana la urma trebuie sa apelam la instanta judecatoreasca. Daca cineva poate da relatii sau sfaturi pertinente,multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Greutati intimpinate la aplicarea l 9/1998 melcea veronica melcea veronica Actele in baza L 9/1998 le am depus in apr.1998 ,ordinul de validare l am obtinut prin proces in contencios.in 10 11 2006 dupa alte multe procese in care am ... (vezi toată discuția)
Legea 290/despagubiri anrp tathiana tathiana Detin o hotarare emisa de Prefectura Galati de acordare a despagubirilor pt refugiatii den Basarabia(tatal meu decedat).Am depus documentatia aferenta catre ... (vezi toată discuția)
Pierdut proces maria1956 maria1956 buna seara, am pierdut procesul cu anrp si la tribunal si la curtea de apel,va rog sa-mi spuneti ce mai pot face la care istanta mai pot face actiune?. va ... (vezi toată discuția)