avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie de la primarie pentru cabinet stomatologic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie de la primarie pentru cabinet stomatologic

buna ziua! pentru un cabinet stomatologic SRL cu punct de lucru in bucuresti sector 1 este necesara autorizatie de functionare si de la primaria de sector ( in afara de autorizatiile de la directia sanitara , colegiul medicilor dentisti si inregistrarea in registrul unic al cabinetelor medicale)???

Alte discuții în legătură

Spațiul pentru un cabinet stomatologic Ion.Me Ion.Me Buna ziua tuturor! Unde as putea gasi cele mai noi si relevante informatii despre regulamentul in ceea ce priveste spatiul pentru un cabinet stomatologic? Care ... (vezi toată discuția)
Autorizatie functionare primarie ralukitza ralukitza Buna ziua! Am o societate comerciala cabinet stomatologic. Intrebarea mea catre dumneavoastra este : am nevoie de autorizatie de functionare de la Primaria ... (vezi toată discuția)
Infiintare cmi alingeras alingeras Care sunt pasii care tb urmati pentru a deschide un cabinet medical individual, ce documente tb depuse si unde? Multumesc. (vezi toată discuția)