Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Inmatriculari motociclete
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Inmatriculari motociclete

Buna ziua, ma intereseaza cum se inmatriculeaza o motocicleta de provenienta zona euro, pasii ce trebuiesc urmati si taxele ce trebuiesc achitate.
Este la fel ca la inmatricularea oricarui vehicul.
Consultati aici :
[ link extern ]

- inmatriculare permanenta vehicul nou importat