Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Abandonare colet in vama
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Abandonare colet in vama

De curand mi-a sosit partea lipsa dintr-o comanda externa comunitatii (adica aia trebuiau sa imi mai dea o husa de telefon si abia cum a sosit ca la momentul respectiv nu o aveau pe stoc). Ideea e ca eu nu mai vreau sa ma duc sa o ridic de la punctul vamal. Pot pati ceva in acest sens? Sa platesc o amenda sau mai stiu eu ce? Multumesc
ganton, utilizator