Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Structura cheltuieli firma producatoare de incaltaminte
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Structura cheltuieli firma producatoare de incaltaminte

Am lucrarea despre analiza costurilor prin metoda direct- costing pentru examenul de licenta(o parte din el), si am nevoie de o balanta a unei firme reale, sau de o structura a cheltuielilor unei astfel de firme. Banuiesc ca sa cer o balanta sau un CPP ar fi prea mult, dar totusi daca s-ar putea. Sunt in aceasta postura deoarece nu am gasit o firma care sa imi permita sa ii studiez costurile. Am lucrat cu informatii culese din mai multe surse. Multumesc!

din pacate nici o societate nu iti da asemenea informatii