Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cautarea unui subiect
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cautarea unui subiect

Daca se doreste cautarea unui subiect anume (poate problema mea a mai fost ridicata de altcineva) nu se poate face decat in casuta "cautare", care de fapt face o cautare in motorul Google, asa ca aceeasi problema poate avea mai multe formulari si mai multe raspunsuri...:D
Buna seara,

Aveti in partea dreapta a forumului, sub "Publicitate" o casuta unde deasupra scrie "Cautare in forum".

Daca nu reusiti, va ajutam noi.:)
Multumesc pentru raspuns, initial am crezut ca este vorba doar de rezultate returnate de google, dar coborand mai jos pe pagina am descoperit si cateva rezultate din forum. Multumesc inca o data.