Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... unde gasesc?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

unde gasesc?

am o problema din sectiunea dreptul muncii si as dori sa stiu cum sa ajung in forum pentru a vizualiza si alte situatii in speranta ca voi regasi un subiect asemanator cu al meu! va multumesc!
Pai sunteti deja in forum, stimata @sotira. Daca ati postat mesajul de mai sus. :)

Daca doriti sa cautati un subiect in forum, aveti in partea dreapta o caseta . Deasupra acesteia este scris "Cautare in forum". Introduceti acolo un cuvant sau o expresie sub care Dvs, credeti ca ati putea gasi un subiect care va intereseaza. Cautarea respectiva este posibil sa va dea mai multe variante. In cazul in care nu gasiti raspuns la problema pe care o aveti, va rog sa postati intrebarea in forum si cu siguranta colegii mei va vor ajuta.
sotira a scris:

am o problema din sectiunea dreptul muncii si as dori sa stiu cum sa ajung in forum pentru a vizualiza si alte situatii in speranta ca voi regasi un subiect asemanator cu al meu! va multumesc!

In dreapta exista sectiunea Cautare in forum .. scrieti in casuta respectiva tema discutiei si sigur veti gasi pe Forum raspunsuri daca s-a mai postat o problema asemanatoare cu a dvs.

De asemenea, o casuta asematoare exista si la inceputl paginii langa datele dvs.
Cornel Vasile, Consilier juridic