Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Se incalca vreo lege/drept, fie el si moral daca se ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Se incalca vreo lege/drept, fie el si moral daca se supravegheaza video elevii?

Pentru ca tot incepe acum febra,prin supravegherea bacalaureatului cu camere video/politisti se incalca vreun drept sau vreo lege ?
Nu se incalca nici un drept, asta ar insemna ca si la benzinarie sa nu mai fiti filmat. Ar trebui sa mergeti la dati examenul de intrare in magistratura sa fiti supravegheat de "mascati" :))