Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Incadrare in grad de handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Incadrare in grad de handicap

Glorumero nefrita la care se adauga avc ischemic (doua episoade) sant afectiuni care se regasesc in normativul in vigoare al afectiunilor incadrabile grupele de handicap ?
Dar in eventualitatea unui divort ?
In eventualitatea unui divort, doamna va beneficia de venitul minim garantat pentru o persoana, adica 0.25 ISR. Suma este fff mica , respectiv 125 lei..