Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Cum intru in posesia diplomei de licenta?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Cum intru in posesia diplomei de licenta?

Am terminat la USH in 2009 la o facultate asa zis " neautorizata sau neacreditata ", am adeverinta ca am luat examenul de licenta, va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac ca sa intru in posesia Diplomei de Licenta.
Va multumesc.
Daca in diploma mea de licenta scrie ca sunt economist, ma pot angaja ca si secretara fara sa mai am nevoie de diploma de bacalaureat?