Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Litigiu de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Litigiu de munca

Buna, as avea si eu o rugaminte . Am un proces cu actiune in raspundere patrimoniala - mai exact litigiu de munca(cu fosti angajati, am incheiat acte aditionale la contractul de munca , cu obligatia de a ramane angajati 3 ani in societate, si un program de stagiu de formare profesionala). Procesul e la Tribunal si nu stiu ce sa fac .....ca colegi nu vreau sa ma ajute. Va rog daca se poate, multumesc#-o
e greu de descifrat ce ceri! da-ne detalii referitoare la speta ta si apoi discutam.SUCCES!
Dvs trebuie sa luati partea angajatorului .. obiectul actiunii care este ? .. ce prevad acele acte aditionale incheiate cu privire la formarea profesionala ?