Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... deschidere afacere
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

deschidere afacere

as vrea sa deschid un pub-biliard-mese de tenis si mar interesa daca pot accesa fonduri europeene
Fonduri europene nu puteti accesa pentru aceasta activitate.
Puteti incerca pe SRL-D dar cititi cu atentie:
[ link extern ] -/