Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... infiintare srl si fonduri europene/nationale
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

infiintare srl si fonduri europene/nationale

buna ziua sunt o tanara care vrea sa infiinteze un srl in mediul rural avat ca activitate comertul.as vrea sa stiu unde trebuie mers pentru a putea infiinta firma,ce este srl-d si daca se poate accesa fonduri europene/nationale si ce facilitati am daca am sub varsta de 35 ani?multumesc
Pentru infiintarea SRL sau SRL-D trebuie sa va adresati Registrului comertului sau sa cititi aici:
[ link extern ]
aflati si actele de care aveti nevoie.
SRL-D este o societate cu raspundere limitata-debutant.
Gasiti detalii aici:
[ link extern ] -/

Tot la aceasta adresa gasiti si detalii despre facilitatile acestui program.
Ca activitate comerciala va puteti alege ceea ce va intereseaza