Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

concediu medical

la un concediu medical "in continuare" cu cod de diagnostic 932(aparat gipsat) data acordarii medicalului (27.04.2012)este aceeasi cu data inceperii medicalului(27.04.2012). imi puteti spune daca este corecta data acordarii sau trebuia data de 26.04.2012 fiind medical" in continuare" ?
multumesc.
Este corect si asa mai ales daca este bifata casuta "in continuare"
:help: