avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2034 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Stropirea in trafic
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Stropirea in trafic

Acum doua zile a plouat la noi in oras
Astazi de dimineata fiind parcat,langa mine a parcat o alta masina al carui sofer sustine ca am trecut pe langa el in ziua cu ploaia si i-am umplut masina de apa
Eu nu imi aduc aminte sa se fi intamplat lucrul acesta
Domnul in cauza imi ceruse sa ii rezolv problema daca nu depune plangere la politie
Sustine ca in apa respectiva erau excremente si trecand pe langa el i-am bagat apa si respectivele excremente in masina
Domnul respectiv vrea sa ii schimb tot
Sustine ca i-am stricat bancheta si scaunul
In oras mai sunt cel putin trei masini lafel
Astazi dupa discutie sa uitat la nr meu de inmatriculare si a plecat hotarat sa depuna plangere.
Ce se va intampla in cazul acesta.

Alte discuții în legătură

Dacia logan ii inundata de prima ploaie Gaby98 Gaby98 Am achizitionat in data de 12.07.2013 o masina Dacia Logan II, in valoare de 10140 euro, cu o garantie de 5 ani acordata de producator, plata cash. In data de ... (vezi toată discuția)
Pierdut laptop in taxi Pepsy Pepsy Buna ziua sunt sofer de taxi la o firma cunoscuta din Bucuresti si acum cateca zile am fost acuzat de catre un client ca si-ar fi uitat la mine in masina pe ... (vezi toată discuția)
Am fost acuzat de conducere sub influența băuturilor alcoolice, dar eram în spatele mașinii când am fost depistat Mihaitadani Mihaitadani Buna dimineata! Of, nici nu stiu cum sa incep, in data de 10 febr 2018 am fost depistat cu o alcoolemie de 0,68 in etilotest, am fost dus la spital unde s-ar ... (vezi toată discuția)