Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Anexa Hotararii de Guvern nr. 400/2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Anexa Hotararii de Guvern nr. 400/2001

Am rugamintea daca imi puteti trimite pe email acest document pe care nu il gasesc. Sunt in situtia nefericita in care cred ca singura solutie acum este pensionarea ep caz de boala dar nu stiu care sunt pasii de urmat si daca ma incadrez sau nu si ce trebuie sa fac si nu stiu incotro o iau si m-am gandit sa va cer ajutorul. Va multumesc Oana Geanta
Stimata doamna,
cred ca este vorba despre Hotararea de guvern nr.400/2001, care a fost abrogat ade Hotărârea nr. 155/2011 la data de 31 martie 2011. Aceasta hotarare are si o anexa, foarte stufoasa, pe care, daca imi transmiteti o adresa de email, am sa v-o trimit negresit.
Mi-ar face placere sa va fiu de folos
Gasiti anexa HG nr. 155/2011 in ''Documente utile'', in drepta paginii, sau accesati link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/con...