Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general achizitie intracomunitara
Discuție deschisă în Contabilitate în general

achizitie intracomunitara

Buna ziua ,
In luna aprilie am avut achizitie intracomunitara in val de 61900 euro (270.794 lei).Avand in vedere ca val achizitiei este sub 300.000 ron am inteles ca nu trebuie completata declaratia Intrastat si va rog sa-mi spuneti daca se completeaza decl 390 si pana la ce data ?
Va multumesc!
completati D 390 pana la pana la 25.05.2012
Multumesc de raspuns !