Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 ce coduri caen imi trebuie pentru deratizare si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

ce coduri caen imi trebuie pentru deratizare si inchirieri scule

Care sunt codurile caen pt. servicii de deratizare si inchirieri scule, unelte

Pentru dezinfectare si deratizare 8129 - Alte activităţi de curăţenie n.c.a.

Pentru scule si unelte banuiesc ca va incadrati la 7739 - Activităţi de închiriere şi leasing-ul altor maşini, echipamente şi bunuri tangibile, pentru ca aceasta clasa include servicii de inchiriere si leasing operational al altor maşini şi echipamente care sunt utilizate în general drept mijloace de productie de catre intreprinderi, fara operatori.