Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Advertising Facebook
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Advertising Facebook

Buna ziua!As avea va rog urmatoarea speta:O societate din RO,inregistrata in scopuri de TVA,isi face publicitate pe facebook,si primeste facturi de la facebook Ireland,cu un cod valid VAT,la rubrica VAT scrie 0%rate.Intrebarea este,fac taxare inversa si o declar in Viess?Multe multumiri
sigur, taxare inversa si raportata in decl. 390 vies.
nu uitati de inscrierea in ROI.