Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Datorii tert sustinator
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Datorii tert sustinator

Buna ziua,
La o licitatie, am nevoie de un tert sustinator care sa indeplineasca cifra mea de afaceri. Acest tert poate avea datorii la bugetul local si cel de stat? art.180/181 -34/206
Conform Anexa 2 la Ord.509 ANRMAP, tertul depune doar declaratia privind art.180.