Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Unde gasesc termenele de judecata in cazul unui proces ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Unde gasesc termenele de judecata in cazul unui proces penal?

vreau sa stiu pe ce sait pot gasi detalii despre procesul pe care il am pe rol,urmatoarea infatisare ma intereseaza,pt ca nu sunt in localitate.
Portalul instantelor de judecata la adresa de web
portal.just.ro
intrati pe site-ul noulportal.just.ro (fara www), de pe harta alegeti instanta, apoi in dreapta dati click pe "dosare" si tastati numele partii (si nr dosarului, daca il cunoasteti).
Accesati site-ul instantei pe rolul careia aveti cauza
Incercati sa intrati aici:

[ link extern ] /
multumesc pt informatie,mia fost de folos.