Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... functie, cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

functie, cod cor

Buna ziua,

Trebuie sa angajez o persoana pe pozitia de inginer productie-sef tura, in industria alimentara.

Este specializat- in inginer zootehnist...
Pot sa-l incadrez ca inginer in industria alimentara- sef tura conform codurilor cor?????
cod cor inginer productie am observat ca nu mai este ptr industria alimentara......

Multumesc!!!!
COR ISCO 08
214514 inginer în industria alimentară
214515 subinginer în industria alimentară
214516 proiectant inginer produse alimentare
214517 consilier inginer industria alimentară
214518 expert inginer industria alimentară
214519 inspector de specialitate inginer industria alimentară
214520 referent de specialitate inginer industria alimentară

Puteti sa-l incadrati ca inginer in industria alimentara cu fisa postului aferenta.
[ link extern ]