Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant 31 dec 2011 depus la ghiseu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant 31 dec 2011 depus la ghiseu

Notele explicative la bilantul pe care il voi depune la ghiseu trebuie arh.zip ca pentru bilanturile depuse on line,sau cum lefaceam pana acum,in form. text?
Bilantul se depune la ghiseul organelor fiscale in format PDF cu fisier xml atasat, pe suport CD, insotit de rezumatul declaratiei (prima pagina) listat, semnat şi stampilat.
Multumesc pentru raspunsuri.