Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... fisc
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

fisc

Buna ziua.Am avut un cabinet medical (pf) pe care l-am inchis in 2006 cu anumite restante de plata la salarii si impozit.De un an de zile sunt obligata sa platesc sume mari,restante si penalizari.Unde si cum pot cere o "contra verificare"a dosarului aflat la fisc?
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Pentru dosare fiscale nu se face verificare. Mergeti la fisc si cereti o fisa sintetica totala si verifcati ce datorii aveti si pt ce sume vi s-au calculat majorari si penalitati.