Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Factura cu TVA catre o societate italiana
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Factura cu TVA catre o societate italiana

Am emis o factura de 3000 euro + TVA catre o societate din Italia
Cum isi recupereaza aceasta TVA -ul de acolo?
Multumesc
Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri! Acum imi mai ramane "doar" sa incerc sa fac un contract care sa acopere aceasta situatie :D O seara buna va doresc!