Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Datoriile la fisc
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Datoriile la fisc

1. Pana la ce procent pot creste penalitatile si majorarile de intarziere in cazul in care nu iti achiti datoriile catre finante?
2. In cazul in care ai asemenea probleme este posibil sa te poti intelege cu ei priviind o reesalonare a datoriei, fara sa se mai aplice in continuare dobanzile si majorarile de intarziere?
1. nelimitat
2.se poate insa conditiile sunt greu de indeplinit - de exemplu se solicita depunerea de garantii si depozite colaterale :)