Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... act vanzare-cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

act vanzare-cumparare

Multumesc pentru lamuriri.
Sarbatori fericite si "La multi ani" tuturor.
multumim de urari si sper sa va putem fi de folos si la anul.:thumbup:
Si eu multumesc de urari si doresc tuturor Sarbatori Fericite !

Sper ca in anul ce vine sa va schimbati din ,,nedumerita 25" in ,,dumirita 25".:))
Sarbatori fericite si dumneavoastra, iar anul care vine sa va scuteasca de probleme juridice :P