avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale e nevoie de autorizatie de constructie pentru ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

e nevoie de autorizatie de constructie pentru magazie la o fitofarmacie?

buna ziua... am o fitofarmacie deschisa acum.. cu magazie..grup sanitar..conform normei.. dar.. vreau sa ma extind si sa fac o alta magazie...AM NEVOIE DE AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE?TREBUIE LIPITA DE CONTRUCTIE SAU POATE FI SI LA 1 METRU DISTANTA?va multumesc
Cel mai recent răspuns: Antoanela Geaman , Avocat 10:02, 14 Iunie 2012
da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Demilitarea proprietãþii nichiforov vasile nichiforov vasile Un cetăţean cumpără în urmă cu 38 de ani un teren cu o veche casă pe care o demolează şi construieşte o casă nouă În aceeaşi perioadă ... (vezi toată discuția)
Refuzul vecinului ptr acord extindere locuinta olimpiastanca olimpiastanca Buna ziua, Am o casa la tara care are un perete comun cu vecinul si vreau sa mai fac doua camere pe latura paralela cu peretele comun, care nu afecteaza cu ... (vezi toată discuția)
Obtinere autorizatie constructie magazie in curte dupa constructie. CosminDVD CosminDVD Buna Am inceput constructia unei magazii( fundatie + zidire caramida + acoperis tabla) , fara autorizatie de constructie. Mentionez ca nu e gata inca ... (vezi toată discuția)