Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale e nevoie de autorizatie de constructie pentru ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

e nevoie de autorizatie de constructie pentru magazie la o fitofarmacie?

buna ziua... am o fitofarmacie deschisa acum.. cu magazie..grup sanitar..conform normei.. dar.. vreau sa ma extind si sa fac o alta magazie...AM NEVOIE DE AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE?TREBUIE LIPITA DE CONTRUCTIE SAU POATE FI SI LA 1 METRU DISTANTA?va multumesc
da.