Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Magazin mixt
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Magazin mixt

intr-un magazin Mixt este obligatoriu sa ai apa curenta (chiuveta, apa calda&rece) daca nu vinzi bautura la pahar? dar daca vinzi la pahar de unica folosinta?
da deoarece dupa ce te duci la toaleta cu ce te speli pe mana.aivazut ce conditii ofera marile magazine
te speli pe mana la toaleta