Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... RECUPERARI CREDITE
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

RECUPERARI CREDITE

buna ziua .am de platit la un magazin suma de 1920,94.am sunat acuma 3 luni la firma care se ocupa cu recuperarea creditului si am ajuns la o intelegere cu ei sa platesc in fiecare luna suma de 100-150 ron iar acuma de o saptamana ma sunat de la firma de recuperare ca nu mai pot platii decat daca platesc suma intreaga ...ce pot sa fac ?.ma ameninta ca ma va executa silit.mentionez ca am chitantele cum ca am platit astea 3 luni.astept va rog un raspuns cat mai clar .va multumesc.

- editat de moderator- va rog sa nu mai scrieti cu majuscule, multumesc
gi-jane2, moderator