Forum Discuţii juridice Executare silită somatie executor
Discuție deschisă în Executare silită

somatie executor

buna.am primit o somatie de la executor pentru plata tarifului de despagubire a folosirii drumurilor publice la 8 procese verbale de contraventie.mentionez ca am vreo 12 amenzi iar 4 le-am castigat in instanta iar 8 nu toate fiind in aceleasi conditii.pot sa fac contestatie sau ceva sa platesc o singura taxa avand in vedere ca amenzile sunt in decurs de o luna si tariful de despaguibire e pe un an.va multumesc.
Nu. Daca ati pierdut in instanta, irevocabil, trebuie sa le platiti pe toate cele care nu au fost desfiintate.