Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

Executorul poate intra fortat in imobil daca fostii proprietari sunt plecati in starinatate? Pe baza hotararii de executare silita si insotit de politist?
executorul poate face o cerere catre politie si da poate sa intre.(doar insotit de acestia) Daca imobilul se vinde la licitatie si acesta de adjudeca noul proprietar dupa inscrierea in cartea funciara poate sa faca ce vrea cu acel imobil.