Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Admite cererea taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Admite cererea taxa de poluare

Buna ziua tuturor.In data de 01.06.2012 am avut al doilea judecata in legatura cu taxa de poluare. Sentinta a fost una favorabila: Se admite cererea. in data de 05.07.2012 am primit comunicatul acasa. Deci asta inseamna ca cei de la D.G.F.P. n-au facut recurs nu? Ca scrie asa: cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare:
Daca n-au facut recurs atunci urmeaza sa-mi trimita hotararea definitiva ? va multumesc.
Nu ineamna ca nu au facut recurs.Veti stii aceasta doar dupa 15 zile de la comunicarea catre AFP SI DGFP ori AFM.
TREBUIE APOI D-voastra sa va faceti legalizarea.
va multumesc frumos.