Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cerere stabilire program vizitare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cerere stabilire program vizitare minor

Buna seara!intrebarea mea ar fi urmatoarea :cu cat se timbreaza cererea de stabilire program de vizitare minor?
Va multumesc !
Taxa judiciara de timbru de 19 RON sitimbru judiciar de 0,3 RON
De unde e taxa asta, s-a modificat?