Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... retrocedari terenuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

retrocedari terenuri

Am avut un proces pe 12 iulie 2012 si nu stim nici un raspuns. Va rugam sa ne spuneti pe ce site cautam dosarul, sa aflam raspunsu. Am nr cererii. Va multumesc
lik3cs, utilizator
Intrati pe google, portalul instantelor, alegeti orasul, judecatoria respectiva sau tribunalul, etc. introduceti la rubrica "dosare" din partea stanga, numele unei parti din dosarul respectiv, sau numarul dosarului.
Buna ziua ,,ducetiva la tribunalul unde se judeca procesul cu nr de dosar si cu buletinul ,,,la registratura intrebati de dosarul dv si va gaseste pe calculator cid aveti urmatoarea infatisare si ce s-a stabilit la infatisarea anterioara,,asa puteti sa va cereti si dosarul sa vedeti ce aveti in el sau ce va mai trebuie ,,,simplu