Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general transmitere declaratii online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

transmitere declaratii online

Buna seara! Stiti cumva daca e blocat site-ul anaf sau merge la cineva? Nu reusesc sa transmit un 394. Nu stiu daca e problema de la mine sau de la ei.
Multumesc
Buna seara,

Acum am transmis declaratia 394, site-ul functioneaza perfect. Toate declaratiile le-am transmis fara probleme si am primit recipisele imediat.

Celelalte declaratii le-ati putut transmite?
celelalte le-am transmis ieri. imi puteti trimite link-ul de transmitere. nu stiu cum sa mai incerc!
le-ati transmis prin internet explorer, mozila?
am reusit sa transmit prin IE. multumesc