avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 841 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general transmitere declaratii online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

transmitere declaratii online

Buna seara! Stiti cumva daca e blocat site-ul anaf sau merge la cineva? Nu reusesc sa transmit un 394. Nu stiu daca e problema de la mine sau de la ei.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: gabibn , utilizator 22:21, 25 Iulie 2012
Buna seara,

Acum am transmis declaratia 394, site-ul functioneaza perfect. Toate declaratiile le-am transmis fara probleme si am primit recipisele imediat.

Celelalte declaratii le-ati putut transmite?
celelalte le-am transmis ieri. imi puteti trimite link-ul de transmitere. nu stiu cum sa mai incerc!
le-ati transmis prin internet explorer, mozila?
am reusit sa transmit prin IE. multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

D101 si situatii financiare anuale Herra_ Herra_ 1. Nu stiu unde (pe ce site) pot sa depun D101. Pe e-guvernare exista precizarea \"declaratia 101 nu se depune aici\". Am incercat pe anaf.ro . Imi da mesaj ... (vezi toată discuția)
Certsing prelungire vreau pareri specializate afaceriiolden afaceriiolden am instalat internet explorer la cererea lor, eu folosesc mozila asa m am obisnuit si atentie surpriza INTERNET EXPLORER nu mi recunoaste TOCHEN nu mi cere ... (vezi toată discuția)
Formularul 150 duse liliana duse liliana BUNA ZIUA ,am semnatura electronica pt 2 asociatii si as dori si pt a 3 ,cum fac sa obtin .mentionez ca am trimis la firma pt accept am primit-o semnata ,am ... (vezi toată discuția)