Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant 30.06.2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant 30.06.2012

Buna ziua,

Am vazut ca pt.transmiterea online a bilantului nu se depune decat formularul pdf.
In cazul acesta se mai intocmeste rap.admin. si se pastreaza la dosar dar nu se transmite?
Ce alte documente mai trebuie intocmite?
Multumesc anticipat.
se intocmeste si se depune la dosar, transmiterea on-line e numai ptr formularul de bilant
daca se transmite electronic inseamna ca nu apare stampila si semnaturile pe formularul transmis online, ci numai pe cel listat de la dosar?
cum sa nu apara?dupa validare, il semnati electronic , apoi il transmiteti semnat...si il si listati tot semnat.
karmem a scris:

cum sa nu apara?dupa validare, il semnati electronic , apoi il transmiteti semnat...si il si listati tot semnat.

ma refeream la faptul ca nu mai apare stampila firmei, semnatura administrator si semnatura ,, de intocmit'', ci numai semnatura electronica.
La bilantul anual, faptul ca au fost scanate dupa ce erau semnate si stampilate apareau si acestea.