Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

Care sunt etapele de urmat pentru obtinerea de fonduri europene nerambursabile, in vederea infiintarii unei livezi? Trebuie neaparat sa am o calificare in acest domeniu?
Cititi mai intai ghidul masurii 112/141 a PNDR pentru a vedea care sunt conditiile de eligibilitate aici:
[ link extern ] /
Din pacate aceste fonduri sunt pe finalul lor, sa vedem ce anume se va mai putea accesa in perioada 2014-2020.