Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene in 2013
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene in 2013

Buna seara si LA MULTI ANI !Pentru ce masuri mai sunt fonduri nerambursabile mai sunt bani in anul 2013?Multumesc anticipat
LA MULTI ANI si dumneavoastra si familiei dumneavoastra. Bani mai sunt si vor mai fi si in continuare din perspectiva exercitiului bugetar 2014 - 2020. Pentru a va putea raspunde in mod pertinent, va rugam sa ne detaliati care este afacerea pe care doriti sa o faceti sau sa o dezvoltati din fonduri europene.
Multumesc pt raspuns.Afacerea pt care doresc sa accesez fonduri europene ar fi cumpararea unor utilaje agricole.
Sunt accesibile deocamdata masurile 121 si 123 ale PNDR.
[ link extern ] /
Sunt importante si alte specificatii, cum ar fi: daca ati accesat vreuna din masurile 112 sau 141, de ex,sunt importante pentru a putea primi informatiile necesare.